Na kontaktoni

Yangzhou Runtong International Trading Co., Ltd.

Adresë

Njësia 808-810 Ndërtesa Gongyuan, NR.56 West Wenchang Road, Yangzhou, Jiangsu, China Kodi PC: 225009

tel

+86-514-87950586

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite
E shtunë, e diel: Mbyllur

Me kontakto

nancy du

NANCY DU

Menaxher i përgjithshëm

Moblie/WhatsApp:+86 13605273277

Skype: nancydu2002

WeChat:Runtong-Nancy-Du

E-mail: nancy@chinaruntong.net

WeChat

wechat33

WhatsApp

whatsapp33
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni